SimCity BuildIt

1.27.6.85258

4.4

17

Hayallerinizdeki şehri kurun

852.9k

Bu uygulamayı oyla

SimCity BuildIt orjinal bilgisayar oyunundaki gibi size bir gökdelenin en tepesindeki katından yer altındaki su sistemine kadar kendi şehrinizi yaratma imkanı veren Maxis'in yeni SimCity oyununun mobil sürümüdür.

Her SimCity oyununda olduğu gibi, SimCity BuildIt'de onlarca farklı bina alıp onları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Bir binayı yerleştirirken tek zorunluluk binanın yollarla ilişkili olmasıdır. Şehrinizi dikkatle planlamak zorundasınız; örneğin, yurttaşlarınız yakınlarında bir fabrika olmasından hoşnut kalmayabilirler.

SimCity BuildIt sakinleriniz için evler yapmanız yeterli değilse, diğer birçok şeyin yanı sıra onları mutlu etmek için parklar, istediklerini alabilsinler diye alışveriş merkezleri, elektrikleri olsun diye güç kaynakları, duş alabilsinler diye su depoları inşa edebilirsiniz.

SimCity BuildIt'de diğer oyuncuların şehirlerini de ziyaret edebilir ve sadece bir göz atıp güzelliklerine hayran olmakla kalmayıp, onlarla ticaret yaparak kendi binalarınızın birçoğunu geliştirmek için gerekli olan ahşap ya da demir gibi kaynaklara sahip olabilirsiniz.

SimCity BuildIt muhteşem grafikleri ve akıllı telefonlara mükemmel bir şekilde uyarlanmış oyun sistemi ile harika bir strateji oyunudur. Tek olumsuz yanı birçok uygulama içi ücretli satışla karşılaşacak olmanız.
Gereksinimler

Android 2.3.3 veya daha üst sürüm gereklidir.

Uptodown X